תנאי שימוש

אנו ב Chocolate Cakes מעצבים בקפידה ובאהבה כל מארז על מנת להבטיח עבורכם קניה מהנה וממליצים לבצע הזמנה מראש.
על מנת להבטיח זאת, נבקש לכבד את תקנון האתר להלן:

– ההזמנות מתבצעות טלפונית, בטלפון המוצג לעיל.
– הזכויות שמורות לChocolate Cakes, אין להעתיק, למכור, להשתמש בשם של המוצרים ו/או התמונות שלנו.
– המוצרים המוצגים באתר הם בכפוף למלאי הקיים. התמונות באתר הן להמחשה בלבד וייתכנו שינויים והבדלים בהתאם למלאי הקיים. יצוין כי לאור העובדה שהתמונות מוצגות על גבי צג מחשב ו/או מודפסות באמצעות המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים, בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.
– האחריות הבלעדית לכל המוצרים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים וכיוצ”ב, חלה על היצרנים ו/ או היבואנים, ו/ או המשווקים המורשים של המוצרים, עפ”י החוקים והתקנות להגנת הצרכן, ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר/שירות, אם צורפו.
-מחירי המוצרים והמשלוחים הרשומים באתר עשויים להשתנות על פי שיקול הדעת של Chocolate Cakes ולכן המחיר העדכני יימסר בעת ההזמנה בטלפון.
– הזמנות יבוצעו בתיאום מראש, רצוי כשבוע לפני, אחרת לא נוכל להבטיח קבלת ההזמנה.
– ביטול הזמנה ייעשה עד שבוע לפני תאריך קבלת המארז בעדכון דרך הטלפון שלנו.

– שעות פעילות:
יום א-ה 9:00-20:00
יום ו’ 9:00-13:00

– מדיניות משלוחים:
אנו עובדים עם חברת משלוחים חיצונית, אשר מספקת משלוחים לכל הארץ ומקבלת הזמנות בתיאום מראש של לפחות 3 ימים לערים מרכזיות ו5 ימים ליישובים מרוחקים, לכן יש לבצע הזמנה מראש על מנת שנספיק להכין לכם את המארז ולהוציא אותו במשלוח. לא ניתן להתחייב להספקה של משלוח לפי שעות או ימים מסוימים אלא בטווח ימים שרשום לעיל ולפי שעות הספקה של חברת המשלוחים בכל אזור. כמו כן, אנו משתדלים לספק את ההזמנה בהקדם האפשרי בתיאום מול הלקוח.

מחירון משלוחים- 50 ש”ח.

אנו מאחלים לכם קניה נעימה ומתוקה

1
× איך אוכל לעזור