מארז מתוק ליולדת

אפשר לפנק בהרבה דרכים מישהי שזה הרגע ילדה, אבל משלוח מתוק של שוקולדים בתוספת פינוקים כמו תכשיט או מתנות לתינוק שנולד מאוד ירגשו את היולדת וישמחו את כולם. הכי כדאי לשלוח מתנה עם שליח.

הפתעה נפלאה

כשמקבלים משלוח, הרבה פעמים יש משמעות גם לאריזה ולקופסה שבה ההפתעה ארוזה. זה הדבר הראשון שרואים ואפקט ה-וואו מתחיל כבר כשרואים את הקופסה. באתר של שוקולד קייקס תוכלו למצוא מגוון גדול של אריזות שונות, קופסאות בעיצובים מיוחדים, גדלים מגוונים, צבעים, קופסאות מתפוצצות, קופסאות עם תמונות וכך תוכלו לבחור את המארז המתאים לכם, בקופסה ואריזה שמתאימה לכם וליולדת בהתאם למין הנולד.

התכולה של המארז

אם בחרתם לשלוח מארז מתוק ליולדת תוכלו לבחור כבסיס למשלוח שלכם את השוקולדים המצוינים שאנחנו מציעים למארזים. חלק מהעיצובים נשענים על השוקולדים ובחלקם הם התכולה של הקופסה. לשוקולדים תוכלו לצרף מתנות ליולדת כמו תכשיטים או ביגוד ראשוני לתינוק, להוסיף בלון ממותג, בובה רכה, בלון עם כיתוב וברכות וכל זה יישלח ליולדת האהובה שלכם.

איך בוחרים מה להזמין

לפני שאתם מחליטים על מארז מתוק ליולדת, כדאי שתחשבו מה היא תשמח לקבל, שוקולדים, תשומת לב אישית עבורה, מתנה קטנה לתינוק או שתי מתנות לשניהם. ההיצע הוא מאד נרחב ולכן הבחירה אמורה להיות מנקודת המבט של היולדת, מה ימצא חן בעיניה.

לאחר הבחירה המוצלחת, תוכלו להוסיף על הקופסה תוספת אישית של ברכה, מסר או להוסיף בלון שעליו תוכלו להוסיף כיתוב מתאים.

שוקולד תמיד משמח

מעטים האנשים שאינם אוהבים שוקולדים ולכן שוקולד הוא פתרון מצוין למשלוח מארז מתוק ליולדת. היולדת המאושרת תוכל לפנק את אורחיה בשוקולדים, את הצוות המטפל בה או לשמור אותו לעצמה לרגעים ולילות קשים, שבהם היא תרצה להתפנק ולהתנחם במתנה המקסימה שלכם. כאשר מדובר בשוקולד איכותי כמו האופציות המובחרות של קינדר או של פררה רושה, אין מושלם מזה.

אפשר להתרשם מהמוצרים הייחודיים של שוקולד קייקס, המבחר של אפשרויות השילוח הוא גדול מאד, בעיקר מארז מתוק ליולדת. תמיד תוכלו להיעזר בצוות המקצועי והמנוסה שיוכל לכוון אתכם למשלוח המתאים ביותר באמצעות שיחה בוואטסאפ או השארת הודעה.

אחד מנציגי הצוות המסור ייצור אתכם קשר בהקדם וכך תוכלו לסגור את הפרטים האחרונים ולתאם את מועד המשלוח ואם המתנה המפנקת תישלח לבית היולדות או לביתה של היולדת כדי להמתיק את ימיה מיד לאחר הלידה.

מאמרים נוספים
× איך אוכל לעזור